Hizmetlerimiz...

CAVİTECH EKİPMANLARI

En son teknoloji ve benzersiz CAVİTECH TEMİZLEME TEKNOLOJİSİ özel CAVITECH EKİPMAN SİSTEMLERİ ve özel CAVITECH EKİPMAN TESİSLERİ olarak uygulamaya konmuştur:

 • TEK SPREYLİ CAVITECH PÜSKÜRTME TABANCALARI eğrisel yüzeyler ve ulaşılması zor alanlar için geri tepmeyi dengeleyici ve temizleme hızı düzenleyici reaktif bir başlık ile donatılmışlardır.
   
     
 • Kısa saplı ve uzun namlulu ÇOK SPREYLİ CAVITECH PÜSKÜRTME TABANCALARI eğrisel yüzeyler, küçük çaplardaki silindirik yapılar ve ulaşılması zor alanlar için  oynak mafsallardan oluşan, geri tepmeyi dengeleyici ve temizlik modları düzenleyici reaktif bir başlık ile donatılmışlardır.
   
     
 • Kısa namlulu tek spreyli CAVITECH KOMBİNE SU VE KUM PÜSKÜRTME TABANCALARI farklı şekillerdeki yüzeylerden sert ve kalın düzeydeki kirlenme ve olumsuz kontaminasyonu çıkarmak amacıyla su altı ve su üzerinde çevresel olarak güvenli temizlik sağlayan hızlı ve takılıp çıkarılabilir bağdaştırıcılar ile donatılmışlardır.
   
     
 • Herhangi bir tür ve deplasmandaki geminin yan bindirme pervanelerinin ve geminin kendisinin otomatik ön temizliğini ve su altı polisaj işlemleri için CAVITECH KOMBİNE TEMİZLEME VE TAŞLAMA BAŞLIKLARI çalışma alanı ve temizlik oranı ve taşlama sınıf ayarı gibi temizlik ürünleri sistemleri ile donatılmışlardır.
   
 • Düz ve hafif eğrisel yüzeylerde temizlik amacıyla kullanılabilir olan iki kollu yarı otomatik kendinden tahrikliKÜÇÜK CAVITECH BAŞLIKLAR su püskürtmeli pervane, emiş sistemleri ve temizlik ürünlerinin çalışma alanından dışarı bırakılması, hız ve aynı zamanda temizleme modu ayarı ile donatılmıştır.
   
     
 • Yarı otomatik, kendinden tahrikli, geniş yüzeylerin temizlenmesinde yüksek verimlilik gösteren BÜYÜK CAVITECH BAŞLIKLAR, hidrojet taşıyıcı kendinden tahrikli özellikler ve aynı zamanda ayarlanabilir temizleme modu ve emiş sistemleri ile donatılmışlardır.
   
     
 • Standart su temini pompalama ekipmanlarında akışları otomatik olarak dengeleme görevi üstlenen özelCAVITECH DAMPERLERİ transisyon ve kontrol cihazları ile donatılmıştır.
   
     
 • Gaz ve petrol üretim platformlarının temelleri ve taşıyıcı yapıları, petrol yükleme terminalleri, boru hatları, destek boruları, boru hatları ve diğer sabit su altı ve üstü yapıların inşaatları gibi küçük çaplara sahip silindirik yüzeylerin temizlenmesi için geliştirilmiş CAVITECH YARI OTOMATİK ZIT ÇAPLI BAŞLIKLAR
   
     
 • Yüksek kalite ve yüksek hızda gerek düz gerek eğimli yüzeylerde temizlik amacıyla kullanılabilir olan üç kollu yarı otomatik kendinden tahrikli GELİŞMİŞ CAVITECH BAŞLIKLAR yeni hidrodinamik bir gövde, düzenlenir ve yönetilebilir ilerleme, su püskürtmeli pervane, emiş sistemleri ve temizlik ürünlerinin çalışma alanından dışarı bırakılması ve aynı zamanda temizleme modu ayarı ile donatılmıştır.
   
     
 • Yarı otomatik kendinden tahrikli CAVITECH MİNİ İŞ SİSTEMLERİ geniş düz yüzeylerde yüksek hızda temizlik gerçekleştirmek üzere iki kompleks CAVITECH BAŞLIKTAN oluşan tümleşik hidrodinamik güç kaynağı ve ayrık vakum ve temizleme sistemleri ile donatılmıştır.

 

   
     
 • Otomatik uzaktan kumandalı ağır hizmet CAVITECH ROBOTLAR, büyük düz alanlar ve düşük eğrisel yüzeylerde yüksek hızda temizlik gerçekleştirmek üzere geliştirilmişlerdir. (pilot proje)
   
     
 • ÖZEL ÜRETİM CAVITECH POMPALARI – çeşitli performans pompa istasyonları su kaynağı temini amacıyla mevcut koşullara uyarlanabilir, toplanabilir ya da ek olarak gerekli ve yeterli bir takım malzemeler ile donatılabilir. Böylece de farklı tip ve güçlük düzeyinde tam teşekküllü temizlik hizmetleri sağlanabilir.
   
     
 • CAVITECH TAMAMLAYICI EKİPMANLAR – Tamamlayıcı Ekipmanlar, geçiş ve ek yelken donanımları – spreyler, püskürtme uçları, konektörler, Y-borular, musluklar, hortumlar, izleme cihazları, sensörler, vanalar, birleştiriciler, diğer tamamlayıcı ekipmanlar ve yedek parçalar.
   
     
 • Dalgıçlar için KABLOSUZ SUALTI İZLEME VE VİDEO KONTROL ve VERİ AKTARIM CİHAZLARI ve ön araştırma teknik sistemleri ve temizlik sonrası yüzey denetim
   

CAVITECH Ekipmanları bağımsız, modüler ve taşınabilir özelliklere sahip olup, işlevlerine, çalışma koşullarına ve bölgesel sorunların üretim ihtiyaçlarına bağlı olarak seçilir.

© 2014 CAVİTECH DENİZCİLİK